Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Global Teacher Prize Ukraine-2018: вчитель з Полтавщини отримав подарунок від Президента, а вчитель із Запоріжжя — перемогу

У Києві 7 жовтня відбулась церемонія нагородження конкурсу Global Teacher Prize Ukraine, який в Україні відбувається вже вдруге.

З майде двох тисяч поданих учасників лише 10-ро потрапили у фінал. Серед них Богдан Портяний – вчитель географії та правознавства спеціалізованої ЗОШ №5 з поглибленним вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Бугаєвського з Горішніх Плавнів Полтавської області.

Після свого виступу Президент України Петро Порошенко нагородив Богдана Портяного та інших фіналістів цінними подарунками.

А головну перемогу премії Global Teacher Prize Ukraine-2018 здобув вчитель інформатики із Запоріжжя Олександр Жук. Він отримав головний приз 250 тисяч гривень, право представляти Україну на Global education & skills forum 2019 у Дубаї та рік безкоштовного навчання від ГО «Освіторія».

Нагадаємо, минулого року у список фіналістів потрапила нинішня директорка Полтавської ЗОШ №38 Тетяна Веркалець. А перемогу тоді здобув вчитель фізики з Чернівців Пауль Пшенічка.

Читайте також: “Ви робите велику справу – виховуєте майбутнє України”, – Порошенко вчителям на церемонія Global Teacher Prize Ukraine.