Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

#Енергозбереження: У трьох школа Глобинщини встановили нові металопластикові вікна та двері (ФОТО)

У Горбівському навчально-виховному комплексі (загальноосвітній школі І-ІІ ступенів – дошкільному навчальному закладі), Івановоселищанській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Пустовійтівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Глобинського району встановили нові металопластикові енергоефективні вікна та двері.

997 тисяч 634 гривні було спрямовано на ці роботи з фонду розвитку територій Полтавської області депутатом обласної ради Русланом Роговим.

– У Івановоселищанській ЗОШ частково замінені вікна на першому поверсі, у Горбівському НВК замінили вікна і двері у приміщенні школи, а у Пустовійтівській ЗОШ — встановили вікна та двері у приміщенні школи та їдальні, – розповів голова Глобинської РДА Вадим Данилевський.

Колективи шкіл таким оновленням раді і дякують за виділення коштів та роботи, які здійснили.

– Тепер заняття проводити зручно і комфортно. Діти в теплі. Висловлюємо щиру подяку від батьків та учнів школи за тепер уже комфортні умови. Дуже добре, що є такі люди, які старанно працюють на благо дітей та заради майбутнього, – сказала в.о. директора, заступник директора з навчально-виховної роботи Пустовійтівської ЗОШ Валентина Бейгул.

Депутат облради Руслан Рогов роботу підрядників перевірив особисто та поспілкувався з колективами шкіл.

– Головне, що усе пішло на користь дітям. І їдальня у них тепла, і майстерня, і приміщення школи. Діти — наше майбутнє, тому ми маємо опікуватися ними змалечку та берегти їхнє здоров’я.

Він подякував педагогічним колективам за роботу та побажав наснаги, сил та здоров’я.

– Зараз ми усі разом відроджуємо Україну, відроджуємо українське слово, мистецтво. Я вам дуже вдячний за роботу, – підсумував Рогов.

Система Orphus