Ви тут:
Суспільство Україна 

Другий уїк-енд жовтня всесвітньо відомий «Термінатор» провів у столиці України

13 жовтня в Києві відбувся найбільший бізнес-форум Східної Європи «OLEROM FORUM ONE». Масштабну подію відвідав відомий актор, продюсер, письменник, філантроп, бодібілдер, інвестор, активіст, політик, двічі обраний губернатором Каліфорнії, – Арнольд Шварценеггер.

Уже багато років поспіль «Залізний Арні» товаришує зі своїм колегою по спорту та політиці – Віталієм Кличко.

Під час спільного ланчу з братами Кличко (Віталієм та Володимиром), Володимиром Гройсманом (Прем’єр-міністром України) та Ігорем Побером (депутатом Верховної Ради від партії «УДАР» і професійним бодібілдером) Арнольд Шварценеггер обговорив перспективи розвитку та виклики, які існують як для Києва, так і для всієї України.

Фінансова довідка:

У сучасному світі фінанси – один із головних інструментів впливу, у тому числі й на політику. Для розуміння рівня впливу губернатора штату Каліфорнії, Президента України, Президента РФ та губернатора Полтавської області – порівняємо ВВП даних регіонів:

ВВП України: 100 млрд доларів

ВВП Росії: 1200 млрд доларів

ВВП Полтавської області: 5 млрд доларів

ВВП Каліфорнії: 2400 млрд доларів

Населення України та Каліфорнії майже рівне по кількості. По об’єму показники ВВП Каліфорнії в 2 рази більші, ніж у всій Росії, у 24 рази більші, ніж в Україні, та в 480 разів більші, ніж у Полтавській області. Тому губернатор Каліфорнії – це відповідальна посада, і щоб успішно керувати – потрібно бути дійсно «Термінатором». Масштаб порівняння вражає!

Тема форуму «OLEROM FORUM ONE»: «Людина і технології: трансформація можливостей». На прикладі робота Софії учасники зустрічі з‘ясовували раціональність застосування ідей роботизації в сучасному житті.

Арнольд Шварценеггер нагадав усім 1984 рік, коли на телеекранах транслювали фантастику, яка у 2018 році частково вже стала реальністю:

«Якби мені повернутися в минуле, то я зосередився би на розвитку світу в «зеленому напрямку». 7 млн людей щорічно помирають через екологічне забруднення. Зараз я приймаю участь у багатьох програмах екологічного напрямку», – повідомив Арнольд.

Варто відзначити, коли Арнольд Шварценеггер став губернатором Каліфорнії, він поставив ціль – знизити шкідливі викиди на 25%. Від тоді найжорсткіші стандарти екології США (запроваджені в Каліфорнії) поступово популяризуються в кожному штаті. До речі, новий тренд серед українських автомобілістів – купувати авто із США, які мають «каліфорнійський стандарт». Ці автомобілі сертифікуються швидше й дешевше.

У 2016-му році «каліфорнійський стандарт» був прийнятий, як національний в США, тож усі автомобілі матимуть найвищі екологічні стандарти завдяки «Термінатору», і частину з цих авто привезуть в Україну. Ось так опосередковано Арнольд Шварценеггер впливає навіть на екологію України.

Секрети постійного руху вперед: I did it!

Звичайні речі ніколи не задовольняли «Залізного Арні»:

«У мене була мрія стати кращим чемпіоном світу – і я зміг це зробити! Завдяки своїм здобуткам у бодібілдингу – я досяг багато чого й у інших сферах життя!»

Перше правило успіху від «Термінатора»: Візуалізація того, чого хочеться досягнути, потрібно уявити кінцевий результат.

Друге правило успіху: Не слухати тих, хто каже, що ви не зможете! За словами Арнольда, він чув багато критики та відмовлянь від друзів, колег і навіть батьків, але все рівно йшов наперекір чужій думці, вірив лише в себе та власні сили.

Третє правило успіху: Працювати, працювати та ще раз працювати! Не існує шляху «навпростець». У добі – 24 години: 6 з яких – можна спати, і 18 годин – працювати. У досить поважному віці («Термінатору» 71 рік!) Арнольд Шварценеггер залишається надзвичайно активною людиною. Кожного дня займається спортом: велосипед + спортзал. А також Арнольд не полишає й творчу майстерність: зараз знімає фільм «Термінатор 6» у Будапешті. https://youtu.be/SdnMTM5_6Cg

На додачу до всіх професій – тепер Шварценеггер ще й мотивуючий спікер.

«Мене мотивує чітке бачення того, куди я йду, мене надихає поїздка в Україну. Це мій перший візит – і я закохався у вашу столицю! I’ll be back! Hasta la vista, baby!», — пообіцяв Арнольд Шварценеггер під шквал оплесків та переповнюючих емоцій.

Окрема подяка засновниці «OLEROM FORUM ONE» Ользі Редзюк за актуальну та важливу тему, обрану для заходу, та унікальний підбір запрошених гостей. http://forumone.olerom.com/

Сергій Корнієнко,

фінансовий журналіст,

Віце-президент федерації бодібілдингу України WABBA

Фото: Сергій Удовік та Facebook