Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Котельви завітали творці фантасичного фільму “Бобот та енергія Всесвіту”

10 жовтня перший дитячий український фантастичний фільм «Бобот та енергія Всесвіту» побачили діти селища Котельва. Фільм створений українською студією Mental dRrive за підтримки Держкіно та ДП «НЕК «Укренерго».

Багато дітей з усієї України вже переглянули стрічку у кінотеатрах. Однак прокат кінофільмів можливий не у всіх українських населених пунктах. Саме тому “Укренерго” та продюсери фільму «Бобот та енергія Всесвіту» за підтримки Полтавської облдержадміністрації та Котелевської селищної ради в рамках проекту «Українське кіно для українських дітей» надали можливість дітям безкоштовно відвідати імпровізований кінотеатр в невеликому містечку Котельві. Показ фільму відбувся у місцевому Будинку культури. Всі охочі могли подивитись енергонасичине кіно на великому екрані.

«Якісний український кінематограф, особливо дитячий, ― це надзвичайно потужний інструмент формування нового світогляду. Для нас як енергокомпанії ― це важливо з точки зору розвитку свідомого ставлення до енергетики. Тому зацікавлені, аби якомога більше українських дітей мали можливість його побачити. Ми організували BobotCamp в Одесі, влаштували безкоштовні перегляди стрічки для дітей у Маріуполі, запросили на показ дітлахів з особливими потребами у Львові, зараз дали можливість дітям у Котельві подивитись фільм на великому екрані. Як соціально-відповідальна компанія ми маємо робити свій вагомий внесок в розвиток суспільства. А діти ― це майбутнє нашого суспільства і нашої держави», ― зазначив заступник директора з комунікацій та міжнародного співробітництва ДП «НЕК «Укренерго» Михайло Бно-Айріян.

«Ми дуже вдячні компанії Укренерго та знімальній групі за організований благодійний кінопоказ українського дитячого фільму-фентезі «Бобот та Енергія Всесвіту». Сьогоднішня подія ― це справжнє велике свято в маленькому місті. У нас немає кінотеатрів, тому дуже важливим було організувати цю кіноподію саме в Котельві. Наразі наші діти не тільки відпочили, але й навчилися, як змінити себе та досягти успіху, а також долучилися до знань про енергетику. Це був насичений та цікавий енергодень!»сказав заступник голови Котелевської селищної ради Володимир Гриценко.

Позавершенні заходу відбулося спілкування дітей з творцями стрічки та розіграш подарунків. Діти, які правильно відповіли на питання знімальної групи отримали pawer benk та настільну гру «Бобот та енергія всесвіту».

«Я вперше побував у кінотеатрі. Фільм мене вразив та дуже сподобався, а ще я задоволений, що отримав подарунок. Хочу, щоб покази фільмів у нас відбувалися частіше.» – розповів учень Котельвівської гімназії №1 ім. С.А. Ковпака Тарас Шевченко.

Фільм «Бобот та енергія Всесвіту» вже в наступному році буде презентований на європейських кіноринках.

«Ми отримали ліцензію на світовий кінопрокат, тому на початку наступного року перша дитяча українська фантастична стрічка помандрує на провідні міжнародні кінофестивалі у Каннах (Франція) та Берліні (Німеччина)», ― зазначив Максим Ксьонда, режисер фільму «Бобот та енергія Всесвіту».