Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Через вибухи на Чернігівщині Укрзалізниця закрила 3 перегони для руху потягів, серед них кілька станцій на Полтавщині

Одразу після отримання інформації про займання та детонування боєприпасів у військовій частині у Чернігівської області “Укрзалізниця” закрила рух поїздів на трьох залізничних перегонах: Августівський – Коломійцеве, Августівський – Ічня та Коломійцеве – Прилуки.

Про це інформує прес-служба ПАТ “Укрзалізниця”.

Через станцію Августівський 9 жовтня, згідно з графіком руху поїздів, передбачено курсування трьох пар приміських поїздів. Також вночі зі станції Гребінка на станцію Прилуки виїхав пожежний поїзд.

Серед закритих залізничних перегонів кілька роїздів знаходяться на Полтавщині: Коломійцеве  — роз’їзд 5-го класу Полтавської дирекції Південної залізниці, Августівський — проміжна станція 5 класу Полтавської дирекції Південної залізниці на лінії Бахмач — Гребінка.

Як повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, 9 жовтня о 3.30, надійшла інформація від начальника 6-го Арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня, Чернігівської області стався вибух на технічній території. Читайте також: на Чернігівщині вибухнув арсенал, евакуйовано близько дванадцяти тисяч мешканців.