Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Батальйон «Полтава» отримав допомогу від земляків

Батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава», який успішно виконує бойові завдання на Сході України, отримав від земляків м’ясні консерви, борошно, олію та бутильовану питну воду.

Допомогу захисникам України надали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, генеральний директор комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, повідомляє Полтавська облрада.

Начальник відділу логістики, матеріально-технічного забезпечення та зв’язку батальйону «Полтава» Ростислав Шульга від імені особового складу підрозділу висловив землякам щиру вдячність за підтримку:

«Командування та бійці батальйону щиро вдячні Олександру Біленькому, Роману Товстому, Василю Воротинцеву, а також всім полтавцям за постійну допомогу та підтримку нашого підрозділу. Хочемо запевнити земляків, що ми гідно виконаємо свій обов’язок по захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України», – зазначив Ростислав Шульга.