Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Поліція Полтавщини закликає не допускати конфліктів на релігійному ґрунті

 У зв’язку з початком процесу надання автокефалії Православній церкві України, поліція Полтавщини наголошує на неприпустимості актів свавілля і екстремізму на ґрунті релігійної ворожнечі або нетерпимості.

Поліція Полтавщини закликала політичних та громадських діячів утриматися від провокацій та спроб дестабілізувати ситуацію у регіоні.

«Поліція Полтавщини зі свого боку прикладе максимум зусиль заради безпеки та правопорядку в області. Для цього у нас і сил, і засобів достатньо. У разі будь-яких проявів екстремізму та релігійної ворожнечі поліція діятиме жорстко, у відповідності до вимог чинного законодавства. Особи, які будуть провокувати або вчиняти протиправні дії, нестимуть адекватну юридичну відповідальність», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Андрій Замахін.

Нагадаємо, на сьогодні в області розташовано 335 культових споруд, у яких проводяться релігійні відправлення. Дані споруди розташовані у 228-ми населених пунктах Полтавської області.

Додамо, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч із Архієпископом Чернігівським і Ніжинським, речником УПЦ КП Євстратієм (Зоря) та предстоятелем УПЦ МП Митрополитом Онуфрієм під час якої говорили про запобігання релігійної ворожнечі в процесі врегулювання міжцерковних відносин в Україні, передає  прес-служба МВС.

Під час зустрічі сторони обговорили взаємодію з МВС України щодо недопущення провокацій, насильницьких дій та проявів релігійної ворожнечі та нетерпимості в процесі врегулювання міжцерковних відносин в Україні.

“З Архієпископом Євстратієм (УПЦ КП) та Митрополитом Онуфрієм (УПЦ МП) обговорили співпрацю з МВС відносно недопущення будь-яких проявів релігійної ворожнечі, провокацій та насильницьких дій у процесі врегулювання міжцерковних відносин”, — зазначив Арсен Аваков.

У прес-службі відзначили, що міністр внутрішніх справ знайшов розуміння своїх позиції з боку представників обох конфесій, а завданням МВС буде забезпечення правопорядку, безпеки і дотримання свобод віруючих незалежно від конфесій.

 

Система Orphus