Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

15 жовтня у Кременчуці розпочнуть відновлення асфальтного покриття мостового переходу через річку Дніпро

Про це  повідомив міський голова Віталій Малецький сьогодні на пленарному засіданні XXXІІ сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання.
Віталій Малецький зазначив, що виконавчим комітетом прийнято рішення про перерозподіл коштів  міського бюджету, завдяки якому буде виділено близько 2 млн грн на проведення поточного ремонту асфальтного покриття мостового переходу, повідомляють у міській раді.
За словами міського голови, є домовленість  з керівництвом області про виділення на ці цілі з обласного бюджету ще 2 млн грн на умовах спів фінансування. Тож загалом на ці цілі буде спрямовано понад 4 млн грн. Міський голова підкреслив, що ремонтувати міст почнуть вже в ніч з  15  на 16 жовтня.
Ремонтні роботи проводитимуться у вечірній і нічний час, щоб доставляти жителям міста якомога менше незручностей. За словами керівника департаменту ЖКГ Івана Москалика, працівники комунального підприємства «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконуватимуть поточний ремонт асфальтного покриття по всій довжині мотового переходу із залученням нового асфальтоукладника.