Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Знімальні майданчики “Гри престолів” стануть музеями

Телеканал HBO вирішив зробити кілька знімальних майданчиків серіалу “Гра престолів” в Північній Ірландії туристичними пам’ятками. Шанувальники телешоу зможуть побувати в Винтерфілі, Чорному замку і Королівській гавані, а також здійснити екскурсію по павільйонах Linen Mill Studios, повідомляє 112.ua з посиланням на Variety.

Очікується, що розважальний комплекс під назвою Game of Thrones Legacy відкриється вже в 2019 році. За запевненням HBO, “за розмахом і масштабом це буде більше, ніж хто-небудь міг собі уявити”.

В кожному з замків будуть виставлені костюми, зброя, обладунки, моделі та інші експонати і реквізит, пов’язані з роботою над серіалом. Крім того, планується встановити на всіх майданчиках різне інтерактивне обладнання, яке занурить відвідувачів у світ “Гри престолів” і її зйомок.

HBO вже активно працює з міністерством по туризму Північної Ірландії над складанням туристичного маршруту і його просуванням. Очікується, що він приверне в країну ще більше туристів і, відповідно, грошей.