Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Житловий фонд Кременчука до опалювального сезону готовий на 90%

На 1 жовтня Кременчук має бути підготовлене до подачі теплоносія. На цьому наголосили на засіданні штабу з підготовки теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. На сьогоднішні житловий фонд Кременчука підготовлений до підключення теплоносія на 90%.

Зокрема, як повідомили у Кременчуцькій міськраді, балансоутримувачі житлового фонду мають наступні показники готовності: «Житлорембудсервіс» – 99%, «Перспектива» – 100%, ОСББ – 2/3 будинків готові до підключення теплоносія, «Місто для людей» – оформлено паспорти готовності в 303 багатоповерхівках, а решта – в роботі. Заклади сфери освіти та медицини повністю готові до підключення опалення. Щодо рівня готовності постачальників тепла, то наразі енергетичні підприємства проводять завершальні роботи в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду.

Як зазначає представник Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго», на сьогодні триває плановий профілактичний ремонт мереж теплопостачання ТЕЦ «КрАЗ». Попередньо завершитися він може раніше передбаченого строку, тому у споживачів цієї ТЕЦ гаряча вода має з’явитися раніше, ніж планувалося. Варто звернути увагу на тому, що з 1 по 3 жовтня за кількома адресами в центральній частині міста ПАТ «Полтаваобленерго» планує відключити гарячу воду. В ці дні теплоенергетики проведуть роботи з ліквідації поривів на трубопроводах.

На засіданні штабу заступник міського голови Валерій Декусар дав доручення управляючим компаніям приділити увагу утепленню внутришньобудинкових мереж, теплових пунктів і завершенню ремонтів дахів. Вцілому до 1 жовтня виконання всіх заходів із підготовки до опалювального сезону організаціям, установам і підприємствам різної форми власності має бути повністю завершено.