Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Жителів правобережної частини Кременчука привітали з Днем міста (ФОТО)

Урочистості  з нагоди 447-річниці від дня заснування Кременчука та 75-річниці визволення його від нацистських загарбників тривають. Учора для жителів правобережжя міста у загальноосвітній школі №9 відбулося тематичне свято «Місто щастя і добра – мій Кременчук».

Громаду мікрорайону з Днем міста привітали перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, голова Крюківської районної адміністрації Дмитро Лозовик. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підкреслив, що кожен житель нашого міста пишається Кременчуком. Сьогодні він є найбільшим промисловим центром Полтавщини з цікавою та героїчною біографією. Володимир Пелипенко наголосив, що в ці вересневі ні ми вшановуємо героїв цієї війни, які перемогли нацистську навалу, які розбудовували його в післявоєнні роки, будуть зараз і славимо подвиг героїв сучасної України. Він передав слова вітання від міського голови Віталія Малецького з нагоди Дня народження міста та зазначив, що   міська влада і надалі робитиме все, щоб Кременчук із кожним роком ставав ще більш прекрасним і комфортним, а ці зміни в ньому відчували всі жителі.

Крюківською  районною адміністрацією спільно з самодіяльними колективами школи, артистами МПК  для учасників урочистостей було підготовлено  цікаву концертну програму.