Ви тут:
Суспільство Україна 

Журналістська спільнота має самостійно «тримати планку» стандартів, – Дмитро Золотухін

17 вересня заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у круглому столі «Саморегуляція та журналістські стандарти під час виборчих кампаній», організованому ГО «Інститут масової інформації» та ГО «Детектор медіа».

За словами Дмитра Золотухіна, з проблемою зовнішніх впливів під час виборчих кампаній стикнулася не тільки Україна: «Досвід Франції, Німеччини, Великої Британії та США є яскравим прикладом, який ми вивчаємо напередодні українських виборчих перегонів, повідомляють у Міністерстві інформаційної політики.

Держава в цей час може реалізовувати лише декілька механізмів: моніторинг і роз’яснення того, що відбувається. У сфері регуляції медіа державний чинник має залишатися якомога далі від процесів, і не тільки напередодні виборів, а й у цілому. Журналістська спільнота має самостійно «тримати планку» стандартів і консолідовано реагувати на виклики».

Для представників засобів масової інформації експерти громадських організацій «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» представили рекомендації щодо саморегуляції та журналістських стандартів під час виборчих кампаній.