Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Запобігти, Врятувати, Допомогти”: у Полтаві відбулась громадська акція до Дня рятувальника (ФОТО)

Сьогодні на площі біля Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя було гамірно і весело. До Дня рятувальника, який відзначають 17 вересня, пожежники обласного центру влаштували громадську акцію для школярів “Запобігти, Врятувати, Допомогти”.

Дітлахам представили спеціальну техніку, пожежне обладнання, провели для молоді веселі конкурси. А ще розповіли головні правила пожежної безпеки.

“Цю акцію ми проводимо не вперше. Вона була започаткована у 2004 році. Діти мають змогу оглянути спеціалізовану пожежно-рятувальну техніку та дізнатися її можливості. Звичайно ми підготували конкурсну програму. Мета заходу – виховання у підростаючого покоління навичок безпеки, тому що діти нерідко стають учасниками надзвичайних подій. Інколи небезпечні ситуації створюють вони самі. Як ми бачимо – школярам подобається захід. Їм цікаво, весело. Подібні профілактичні пізнавальні заходи ми постійно влаштовуємо у школах” – зазначив провідний інспектор ВЗНС Полтавського МРУ ГУ ДСНС в Полтавській області Дмитро Васенков.

Діти охоче оглядали пожежні автомобілі, брали участь у конкурсах і ділились враженнями.

“Я брав участь у конкурсі “Костюм рятувальника”. У ньому потрібно було швидко одягнути спеціальний одяг пожежника. Було важко і незвично, але цікаво і весело”, – розповів школяр Влад Кирилов.

Не менше сподобалось свято і учасниці акції Кірі Вербовій.

“Тут багато нового і цікавого. Я задоволена. Можна повеселитися і отримати корисні знання”, – сказала вона.

По завершенню заходу його юні учасники отримали призи та сувеніри від Полтавських рятувальників.