Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

З’явилася надія на розкриття вбивства судді Трофимова, якого разом з сім’єю обезголовили у 2012 році, – В’ячеслав Аброськін

Національна поліція отримала інформацію, що може допомогти слідчім у розкритті гучного злочину – вбивства судді Трофимова та членів його родини. Про це йдеться на сторінці МВС у Facebook.

“З’явилася інформація, що дає надію на розкриття справи про вбивство судді Трофимова. За кордоном затримані деякі особи і ми отримали відомості про їх можливу причетність до цієї справи. Ми виїжджали в ту країну, працювали з цими особами, дещо знаємо, але заявити, що вже на прямому шляху до розкриття, поки не можу. За інформацією, якою володіємо, мотив вбивства, швидше за все, – службовий, пов’язаний з діяльністю Трофимова як судді”, – повідомив Перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, 15 грудня 2012 року в Харкові знайшли вбитим і обезголовленим суддю районного суду Володимира Трофимова. Трьох членів його сім’ї – дружину, сина і співмешканку сина – спіткала та ж доля. Пізніше стало відомо, що вбивці забрали з собою відрізані частини тіла. Слідство розглядало в якості основної версії вбивства судді та членів його сім’ї в Харкові заволодіння колекцією монет.