Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

“Я обов’язково балотуватимуся на чергові вибори”, – Олександр Мамай (ВІДЕО)

Сьогодні Олександр Мамай провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ.

На початку він висловив слова подяки полтавцям, які його підтримують та привітав усіх з Днем міста, яке відбулося.

– Дякую усім без виключення управлінням, які прийняли участь у підготовці та проведенні свята “Полтава вишивана”, яке відбулося уже 6-й рік підряд. Мені приємно, що нове керівництво звернуло увагу, що у нас є таке свято і відвідали його. Мене не було, аби не допустити провокацій. Хочу подякувати усім, без виключення мешканцям, які телефонували мені в останній тиждень, і які готові були прийти на мітинг, аби мене підтримати, – зазначив Мамай.

Олександр Мамай оголосив, що прийняв рішення подавати до суду щодо скасування рішення сесії міської ради, засідання якої відбулося 20 вересня.

– 27 серпня я призначив сесію на 21 вересня. Тобто, 17 сесія на той час моїм розпорядженням уже була призначена. Ніхто не мав права перепризначати засідання, тому я буду звертатися до суду щодо скасування рішення цієї сесії відносно міського голови. Я зважив усі “за” та “проти”, проконсультувався з юристами, і вважаю, що сесія відбулася з великими порушеннями. Печатка Полтавської міської ради до сих пір знаходиться у мене, ніхто у мене її не вилучив, не просив, щоб я її здав. Тут задіяна велика системна машина, проти неї боротися важко. Я зібрав певні докази, і прийняв рішення — завтра звернутися до суду. І нехай він розставить усі крапки над “і”, – сказав Мамай.

Прокоментував Олександр Мамай і відновлення практики проведення у міській раді апаратних нарад і ремонт Кадетського корпусу.

– З приводу апаратних нарад. Я їх не скасовував. Я їх просто ніколи не проводив. Моя причина була принциповою, бо у кожного начальника управління є мобільний телефон, і усі справи можна було вирішувати у телефонному режимі, – зазначив Мамай.

Про Кадетський корпус:

– Війна програна — це коли у дерев’яний ящик забивають останній цвях. Те, що сталося – це просто невеличкий бій у моєму житті. Це добре. Що він відбувся, бо мене приземлили, я спустився на землю трошки, тепер подивлюся, обдивлюся на право і на ліво, і буду працювати далі. Я не збираюся покидати своє політичне життя. І, якщо будуть призначені вибори міського голови, я балотуватимуся знову, – підсумував Мамай.