Ви тут:
Суспільство Україна 

Вихідні і державні свята в жовтні 2018: скільки українці відпочиватимуть

У жовтні в зв’язку з державним святом українців очікує додатковий вихідний день. Крім того, у другій осінній місяць відзначають інші, улюблені багатьма свята.

Про це пише Кореспондент.

Перший святковий вікенд в українців буде з суботи 13 жовтня та до понеділка 15 жовтня. Додатковий вихідний з’явився в зв’язку зі святкуванням Дня захисника України.

З 1999 року він називався Днем українського козацтва, але був перейменований. Молоде державне свято відзначається 14 жовтня з 2014 року, а з 2015 – є вихідним днем.

14 жовтня християнство відзначає також велике церковне свято – Покрову Пресвятої Богородиці.

У 2018 році 14 жовтня припадає на неділю, а значить вихідний день переноситься на понеділок.

7 жовтня 2018 року всі українські педагоги будуть відзначати професійне свято – День учителя. В Україні вшановують вчителів щорічно в першу неділю жовтня ось уже кілька десятків років поспіль.

Водночас 5 жовтня, починаючи з 1966 року, у всьому світі святкують World Teachers ‘Day (Міжнародний день вчителя).

Це означає, що святковий період у вітчизняних педагогів триватиме з п’ятниці по неділю, хоча додаткових державних вихідних не передбачено.

“Жахливий” Хелловін – святкують у всіх англомовних країнах 31 жовтня напередодні Дня всіх святих. В кінці минулого століття традиція святкування Хелловіна виникла і в інших країнах, в тому числі і в Україні. Хелловін в 2018 випадає на будній день – середу.