Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Всім районам Полтавщини необхідно заздалегідь налагодити співпрацю з підрядниками, які взимку прибиратимуть дороги”, – Роман Товстий

Сьогодні на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обговорили питання щодо підготовки районів до осінньо-зимового періоду.

«Хочу нагадати, що минулого року не всі райони вчасно справилися зі снігом. З районів надходили скарги на те, що немає комунікації з підрядниками. Я хочу, щоб ви урахували це в роботі цього року. Звертаюся до керівників райдержадміністрацій, якщо ви бачите, що немає комунікації, то звертайтеся нині, а не тоді, коли випаде сніг», – сказав Роман Товстий.

Як повідомив перший заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олег Олійник, нині для розчистки доріг  області підготували 126 одиниць  спеціальної притиральної техніки. Планують заготовити 5 тис. 100 тонн піску та 1 тис. 200 тонн солі.

“Експлуатаційне утримання автодоріг області здійснюватиме 208 одиниць машин і механізмів дорожніх організацій ДП “Полтавський облавтодор”, – додав Олег Олійник.