Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Відомий український правник зустрівся зі студентами Полтави

Юридичний журналіст із міждисциплінарної підготовки В’ячеслав Бігун відвідав Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Більше про це розповіли у навчальному закладі.

Він розповів студентам про право і соціологію, журналістику і політологію, досвід вивчення іноземних мов в університетах і установах Гааги і Гейдельберга, Києва і Львова, Страсбурга і Торуня, Флоренції і Хартфорда. Зокрема, правник з відзнакою закінчив Львівський університет ім. І.Франка (1997), магістратуру юридичного факультету Коннектикутського університету в США (1998), аспірантуру денної форми Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України (2003)”, – йдеться у повідомленні.

В’ячеслав Бігун – перший керівник Об’єднання студентів-правників (голова, 1994-1997), Української асоціації студентів-правників (президент та виконавчий директор, 1996-1997), Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України (голова, 2007-2010) – одні з перших молодіжних правничих громадських організацій та інституцій в новітній Україні. Ініціатор Всеукраїнського тижня права, Міжнародного правничого конкурсу ім. В. М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition), спів-ініціатор Форуму молодих юристів України. Нагороджений найвищою відомчою відзнакою Мін’юсту «Почесний знак Міністерства юстиції України». Рекомендований Координаційною радою молодих юристів України до нагородження почесним званням «Заслужений юрист України».

поширити новину: