Ви тут:
Суспільство Україна Цікавинки 

Відомий мандрівник привезе в Україну зірку серіалу “Рабиня Ізаура”

Бразильський серіал “Рабиня Ізаура” підкорив серця мільйон глядачів у всьому світі, коли у 1976 році вийшов на екрани. В СРСР це був перший закордонний серіал.

Відомий телевізійниий мандрівник і журналіст Дмитро Комаров нині знаходиться в експедиції у Бразилії на зйомках нвого сезону програми “Світ навиворіт”. Йому вдалось зустрітись із виконавцею головної ролі у цьому серіалі, акторкою Луселією Сантос. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Це вона в 19 років отримала першу головну роль в бразильській новелі Рабиня Ізаура і стала суперзіркою в усьому світі. На Кубі під час показу серій не працювали таксисти. У Бразилії змінили час обіду, щоб всі встигли подивитися Ізауру. Божеволів Китай. Але найбільше серіал підірвав територію колишнього СРСР. Це була перша закордонна мильна опера для більшості радянських людей. Під час ефіру вулиці порожніли все прилипали до екранів”, – написав Комаров.

Ведучий готує і сюприз для українців – вони зможуть побачити зірку серіалу на власні очі.

Друзі, прямо з Бразилії повідомляю суперновину: по-перше, ми зняли унікальний репортаж про життя актриси. А по-друге (фанфари), мені вдалося вмовити Луселію Сантос приїхати до нас в гості)) З гордістю повідомляю, що історичний візит найвідомішої бразильської актриси пройде в Україні, в рамках нашого спільного мінітуру, присвяченого старту нового сезону з Бразилії”, – повідомив мандрівник.

Цей тур охопить 6 міст України – Харків, Дніпро, Київ, Ужгород, Чернівці, Одесу. Як завжди, на зустрічах спочатку говоритимуть Дмитро Комаров і оператор Олександр Дмитрієв. А наприкінці з глядачами спілкуватиметься Луселія Сантос.

Нагадаємо, у Полтаві Дмитро Комаров був 1 грудня минулого року в рамках великого туру містами України.