Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбір проектів ДФРР: у Полтаві відбулось підсумкове засідання регіональної комісії

Сьогодні відбулось підсумкове засідання регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів ДФРР у 2019 році під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького.

Директор Департаменту економічного розвитку облдержадмінстрації Інна Іщенко проінформувала присутніх, що на конкурсний відбір на отримання фінансування у 2019 році було подано 110 проектів, з яких 32 – не відповідали вимогам Постанови КМУ від 18.07.2018 №574.

При формуванні переліку проектів комісією були враховані вимоги ст.24 Бюджетного кодексу та включені проекти з розвитку спортінфраструктури (12 проектів), підвищення енергоефективності навчальних та медичних закладів (17 проектів).

За результатами оцінювання проектів на он-лайн платформі ДФРР, членами комісії сформовано загальний рейтинговий список проектів, що брали участь у попередньому відборі та можуть бути реалізовані у 2019 році за кошти ДФРР.

Таким чином, переможцями є проекти, які набрали найвищу оцінку та мають не менше 30% максимально можливої кількості балів. Всі результати розміщено на он-лайн платформі.

– Найбільшу кількість балів отримали змістовні й якісні проекти. Відібрали також ті, у яких дотримали вимоги у 10% мінімального співфінансування. Далі оприлюднимо весь список та дочекаємося його затвердження на міжвідомчій комісії Мінрегіону. Запевняю, що все відбувається чесно і прозоро, тож результат буде відповідний.

У переліку є проекти із розвитку спортивної інфраструктури — їх маємо 12, із підвищення енергоефективності навчальних та медичних закладів — 17. Вони відповідають плану реалізації Стратегії розвитку Полтавської області.

– Думаю, першочергово потрібно займатися медичними закладами, бо ми приводимо їх до найкращих стандартів України. Так само зі спортом та освітою. Те, що ми сьогодні погоджуємо, дуже важливо для розвитку області й комфорту людей у майбутньому. Працюємо далі, – написав на своїй сторінці у соцмережі Андрій Пісоцький.

поширити новину: