Ви тут:
Суспільство Україна 

“Ваша безпека — це безпека і Великої Британії”, – державний секретар з питань оборони Великобританії

Про це йшлося сьогодні під час офіційної заяви за результатами зустрічі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії паном Гевіном Вілльямсоном, інформує прес-служба Міноборони України.

“Наші переговори були дуже продуктивними: ми обговорили багато питань. І це не є дивним, так як багато існує спільного між двома країнами. Ми — парламентські демократії. Ми віримо в толерантність, справедливість та свободу слова. Наші дві країни разом стикаються з однаковими загрозами, — зазначив пан Гевін Вілльямсон, виражаючи вдячність за проведену зустріч. — Сьогодні ви живете на лінії фронту, але ви не на одинці з цією проблемою”.

Він наголосив, що делегація Великої Британії прибула в офіційний Київ для того, щоб продемонструвати солідарність з українськими друзями. Пан Вілльямсон також відмітив, вже три роки військовослужбовці Великої Британії допомагають українцям захищати їх територію, підготовивши понад 9,5 тис. військовослужбовців з різних питань: від рятування життя та надання медичної допомоги до розвитку професійних навичок.

“Ми дотримуємося наших зобов’язань і будемо з вами, доки існує небезпека, допомагаючи вам відновити мир. Ми не дозволимо зруйнувати наші спільні цінності, — підкреслив він. — Ваша безпека — це безпека і Великої Британії”.

Відповідаючи на питання щодо останньої заяви Росії про зенітно-ракетний комплекс “Бук”, пан Вілльямсон сказав, що це є ще одним прикладом дезінформації, підходом Кремля, відмітивши, що незалежне розслідування довело, що саме російська ракета була випущена сепаратистами, яких підтримує Росія.