Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні з’явиться нова бригада морської піхоти

До кінця жовтня цього року планують сформувати ще одну бригаду морської піхоти, повідомляє “Радіо Свобода”.  Командувач морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль зазначив, що командир бригади та його заступники вже визначені, зараз вони перебувають в пункті постійної дислокації формування.

Йдеться про село Дачне, яке розташоване в Біляївському районі приблизно за 30 кілометрів від обласного центру. Зараз у структурі Командування морської піхоти (КМП) як єдиного органу управління частинами морських піхотинців та берегових артилеристів налічуються бригади морської піхоти і артилерійська, три окремих батальйони морської піхоти, реактивний артилерійський полк тощо.

Морська піхота є універсальним родом військ, який може діяти на воді, суші, у повітрі (як самостійно, так і у взаємодії з іншими підрозділами).

Нині зона відповідальності морської піхоти України простягається від Маріуполя до Болграда на Одещині. Йдеться про близько тисячі кілометрів Азовського моря і понад 1,7 тисячі Чорного моря.