Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

В Україні хочуть побити світовий рекорд в інтелектуальному проекті The GAME (ВІДЕО)

В суботу, 15 вересня, українці спробують встановити світового рекорду, що буде занесено до Книги Рекордів Гіннеса в категорії “Наймасовіша інтелектуальна гра”. Нині цей рекорд належить Індії, там зібрали 4900 учасників гри, інформує “24 канал”.

Для того, що б взяти участь у цьому проекті The GAME , варто прийти в суботу о 12:00 на НСК “Олімпійський”. Зазначимо, що весь прибуток від гри організатори спрямують на благодійність.

Крім того ж, для школярів, студентів, пенсіонерів, ветеранів АТО та людей з інвалідністю квитки безкоштовні.

“Ми хочемо на The GAME все-таки зібрати повні 14 секторів на “Олімпійському”, щоб було 8300 людей, тому придумали ось який челендж для вишів Києва. В кінці гри разом з вибором благодійного проекту тут всі учасники (гравці та волонтери) напишуть місце, де здобувають або здобували вищу освіту. Якщо згадувань вашого вишу буде більше двохсот, то назва його буде одним з рекордхолдерів у Книзі рекордів Гіннеса. І потім ми зробимо такому кожному закладу освіти копію сертифікату як той, що отримали індійські рекордсмени”, – зазначив ведучий Анатолій Усенко.

Вже зареєстровано 6900 гравців з 8310, зокрема волонтери – 220 з 400. Ведучі – актор “Мамахохотала шоу” Женя Янович та Анатолій Усенко.