Ви тут:
Відео Медицина Полтавщина Суспільство 

В одному з мікрорайонів Миргорода запрацювала перша сімейна амбулаторія (ВІДЕО)

З 1 вересня у районі Промисловий міста Миргорода розпочала працювати амбулаторія сімейної медицини. Це перша амбулаторія з проекту по створенню міської медико-санітарної допомоги.

Нині триває донабір медичного персоналу. Втім, місцеві жителі вже звертаються в амбулаторію, щоб оформити декларації з лікарями, йдеться у повідомленні Миргородської міської ради.

“У цьому районі проживає 3600 осіб, 500 дітей. Всіх їх обслуговує саме ця амбулаторія. Працює тут лікар-педіатр, поки що один сімейний лікар, але в перспективі будемо брати на прийом ще одного лікаря”, – зазначив директор КНП “Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександр Фошин.

Пацієнти говорять, що якість облуговування в амбулаторії відмінна.

“Я дуже завдоволений, що у нас є така поліклініка. Якість обслуговування – супер. Я щойно зайшов зробити перереєстрацію – максимум півтори хвилини і все як в армії”, – відзначає місцевий житель Василь Лазебний.

Амбулаторія повністю забезпечена медичними препаратами – ліками невідкланої допомоги, розчини.

“У перспективі – цього року відкриться ще 3-х амбулаторій по місту. Щоб з наступного року повністю наш Центр запрацював”, – прокоментував міський голова Миргорода Сергій Соломаха.

Також у мікрорайоні Промисловий розгянуть пропозицію жителів встановлення аптечного пункту.