Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна та Китай домовилися про співпрацю в інформаційній сфері, – Міністерство інформполітики

14 вересня 2018 року в Києві відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з головним редактором китайського державного інформаційного агентства «Сіньхуа» Хе Піном.

Сторони домовилися про співпрацю в інформаційній сфері, зокрема, про взаємне просування та обмін інформацією між Мультимедійною платформою іномовлення України та «Сіньхуа», повідомляє Міністерство інформаційної політики України.

«Головна мета цієї зустрічі для нас – щоб у Китаї дізнавалися більше достовірних новин про Україну, про позитивні зрушення, які тут відбуваються, про особливості життя українців та нашу унікальну культуру», – зазначив Юрій Стець.

У свою чергу Хе Пін запевнив у готовності Китаю до поглиблення двосторонньої співпраці з Україною. «Наш сайт читають близько 100 млн людей у всьому світі», – підкреслив він.

Зазначимо, що 14 вересня 2018 року Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» та інформаційне агентство «Сіньхуа» підписали Угоду про інформаційне співробітництво.

 Довідково

«Сіньхуа» – найбільше в Китаї інформаційне агентство з головним офісом у Пекіні. Воно створене 7 листопада 1931 року, має корпункти у 105 країнах. Новини «Сіньхуа» виходять вісьмома мовами.