Ви тут:
Суспільство Україна 

Український історичний бойовик “Червоний” показали у Кенії

Посольство України в Кенії за підтримки Держкіно України організувало фестиваль українського кіно. Захід став першою спробою українського диппредставництва у Найробі провести захід подібного формату на території Кенії.

Для фестивалю було обрано фільми різних жанрів: гостросюжетну історичну драму “Червоний”, пригодницький фільм-фентезі “Сторожова Застава”, психологічну драму “Стрімголов”.

Показ фільму «Червоний» став символічним. Як зауважив Тимчасовий повірений С. Арустамян, сюжет фільму, за яким несправедливо засуджені радянським режимом українці борються за свою свободу, перегукується із сучасними українськими реаліями. Адже, як за часів сталінських ГУЛАГів, сьогодні близько 70-ти політичних в’язнів, серед яких – український кінорежисер Олег Сенцов, незаконно утримуються в Росії.

Подія привернула увагу широкої аудиторії: частими відвідувачами фестивалю стали студенти одного з найбільших ВНЗ Кенії – Університету Найробі, представники громадських організацій, працівники ООН, дипломатичних місій та представники культурно-мистецьких кіл Кенії.