Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У жовтні-листопаді мешканці Лубенщини отримають 955,1 тис. грн відшкодування за невикористані субсидії

24 вересня голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств та організацій району провели засідання апаратної наради, під час говорили про проведення підготовчої роботи з призначення житлової субсидії на опалювальний період 2018-2019 років. Інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Ісаєнко.

За її словами, станом на 15.09.2018 р. субсидію на житлово-комунальні послуги отримує 3 841 сім’я. У поточному році проведено 14 засідань районної комісії по розгляду справ з питань призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, пільг та субсидій, на яких розглянуто 933 заяви та прийняті рішення про призначення (припинення, відмову) житлових субсидій. Станом на 01.09.2018 р. завершена робота з прийому заяв для виплати частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення. Призначено та направлено до Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області 1627 електронних справ та списків на виплату невикористаних субсидій на суму 955,1 тис.грн, повідомили у Лубенській РДА.

Управлінням соціального захисту населення проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота стосовно порядку призначення житлової субсидії. 18 вересня проведено нараду-навчання на тему «Організація роботи з призначення житлових субсидій на опалювальний період 2018-2019 років» за участі уповноважених осіб-сільських рад та представників-надавачів послуг.