Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У спорткомплексі “Розсошенці” облаштують нове поле зі штучним покриттям

Сьогодні члени постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму підтримали звернення голови Щербанівської сільської ради Ігоря Процика щодо облаштування поля зі штучним покриттям у спорткомплексі “Розсошенці”.

Поле, розміром 22 на 42 кв. метри, планують використовувати для гри у міні-футбол.

“Щербанівка – одне з кращих спортивних сіл Полтавщини. Тут спорт на високому рівні. Чого варті лише досягнення чемпіона України із гирьового спорту Віталія Білоуса – вихованця цього спорткомплексу. Облаштування поля сприятиме створенню належних умов для організації занять фізичною культурою. Переконаний, треба допомагати”, – сказав голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики,  спорту та туризму Олександр Алексюк.

У спорткомплексі “Розсошенці” постійно проводяться тренування та спортивні заходи для територіальної громади, уроки фізичної культури для учнів гімназії, спортивні та туристичні змагання як місцевого так і всеукраїнського рівнів з різних видів спорту. Наявне там поле для міні-футболу експлуатується понад 10 років. При цьому тренування мають щільний графік з великою кількістю вихованців та спортсменів. Тож покриття уже має незадовільний стан.