Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавському театрі ляльок встановили електронний кіоск

81-й театральний сезон у Полтавському обласному академічному театрі ляльок розпочався виставою «Енеїда» за твором І. Котляревського. Художник-постановник, заслужений художник України Василь Безуля та головний художник театру Віктор Козуб представили відвідувачам театру експозицію макетів вистав, що йшли за різних часів існування театру: від 80-х і до сьогодення.

Глядачів та колектив театру привітала директор Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко.

Ще одним приємним сюрпризом стало урочисте відкриття електронного кіоску. Це – сучасний сенсорний гаджет, який за декілька секунд зможе надати інформацію про мистецькі заходи, що відбуватимуться в різних закладах культури міста й області. В меню електронного кіоску закладена інформація про графік роботи, ціни на квитки, правила поведінки в закладах культури.

“Завдяки встановленню цього кіоску вам більше не потрібно витрачати час, шукаючи в Інтернеті контакти закладів, щоб спланувати свій art-weekend. Прийшовши на вистави до театру ляльок, достатньо лише обрати один із розділів: історія Полтавщини, культурно-освітні установи, пам’ятники Полтавщини, мистецтво, пофестивалимо на Полтавщині, туризм, музеї Полтавщини, а також бібліотеки. У кожному із цих розділів є інформація відповідного напрямку”, – повідомив у Facebook актор театру Влад Могилат.

А якщо відвідувач приїхав з-за кордону і не володіє державною мовою – на допомогу прийде меню електронного кіоску, підказки якого супроводжуються багатьма іноземними мовами.