Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській обласній раді визначили переможців премії імені А.С.Макаренка

Сьогодні у Полтавській обласній раді розглянули список кандидатур на здобуття премії імені А.С. Макаренка і визначили переможців.

Премія має 4 номінації: «Загальноосвітні заклади», «Професійно-технічні заклади», «Дошкільні заклади» та «Позашкільні установи». Найбільше журі обговорювало кандидатури у першій номінації.

Ректор Полтавського національного педагогічного університету Микола Степаненко радив заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №39 Полтавської міської ради Полтавської області» Сергія Зайцева, який увійшов у ТОП-20 вчителів України міжнародної премії Global Teacher Prize Ukraine.

«Усі кандидатури достойні. Але з-поміж них є Сергій Зайцев, який з каналу «1+1» не сходить, якого Наталія Мосійчук взяла у свою підтримку, він є учасником міжнародного проекту. Це феноменальна особистість. Я знаю його як колишнього студента, він філолог, гарно вчився. Його вся Україна знає».

На думку журі, достойною кандидатурою також є і Анатолій Боярський, вчитель інформатики та креслення Лохвицької гімназії №1. Має 43 учнів-переможців в олімпіадах.

Проте одностайно визначили одного переможця у номінації — директора Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів — ліцей №4 Кременчуцької міської ради Полтавської області» Любов Михайлик

«Вона вже збирається на відпочинок. У Сергія Володимировича все попереду, а наступного року Любов Василівна вже не буде подаватись на премію. Ця людина шанована в Кременчуці і за його межами. 4-й ліцей гримить по кількості медалей», – запевнив заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод.

У номінації «Професійно-технічні заклади» з-поміж кандидатур переможцем обрали Наталію Заєць, старшого майстра Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище ім. А.О.Чепіги».

«Це заклад, який підготував переможців міжнародних конкурсів з професійної майстерності», – зазначила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Одноголосно журі обрало переможців у номінаціях «Дошкільні заклади» та «Позашкільні установи»: завідувача дошкільним навчальним закладом «Пролісок» Шишацької районної ради Полтавської області Олену Кіріченко та завідувача методичного відділу Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області Тетяну Палієнко відповідно.