Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві тимчасово перекриють кілька вулиць

Під час засідання виконкому Полтавської міської ради 28 вересня ухвалили рішення, що стосуються тимчасового перекриття руху транспортних засобів та пішоходів.

Так, у зв’язку з виконанням робіт щодо ремонту ділянки теплової мережі «Полтаватеплоенерго», рух буде перекрито на вулиці О. Бідного за адресою: вул. Б. Хмельницького, 9/7 – О. Бідного, 16, інформує прес-служба установи.

Також, тимчасово буде перекрито рух транспортних засобів Баяна від перехрестя з бульваром Щепотьєва до будинку на вулиці Баяна, 130, у зв’язку з виконанням аварійних земляних робіт щодо заміни ділянки теплової мережі.

За словами заступника начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслана Редька, зазначені роботи заплановано виконати протягом однієї доби.

На місці проведення робіт будуть встановлені дорожні знаки, забезпечено об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Також члени виконкому ухвалили рішення про проведення громадських слухань щодо розроблення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна.

“Такі заходи ми проводимо для того, щоб врахувати громадські інтереси та пропозиції у процесі розробки прокту детального плану території. Слухання відбудуться 10 жовтня о 10 годині за адресою Старий Поділ, 4 у приміщенні «Полтаватрансбуд»”, – зазначив головний архітектор міста Микола Шевельов.