Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві та Кременчуці планують побудувати ідентичні льодові палаци

Питання про звернення мешканців Полтавської області щодо будівництва льодових палаців у Полтаві та Кременчуці розглядали сьогодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Звернення підписали 23 капітани команд з різних районів Полтавщини.

Під час засідання, члени комісії зауважили, що вже є компанія, яка наразі займається проектуванням льодового палацу. На основі цього плану й проводитимуть будівництво обох об’єктів у Полтаві і Кременчуці. Наразі керівники міст мають визначитися з місцем розташування об’єкта та виділити під це землю.

Оскільки спорудження льодових палаців справа затратна, для реалізації задуму будуть залучати не лише бюджет Полтавської області, а й кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцеві бюджети.

“Вважаю, що потрібно залучати Державний фонд регіонального розвитку саме для таких проектів, а не просто на заміну вікон. Це є дійсно масштабний задум. Тут потрібні значні кошти. Тому ми будемо розмовляти й з міською владою Полтави та Кременчука щодо можливості співфінансування”, – сказав заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий.

Він також зауважив, що наступну нараду з даного питання необхідно провести спільно з профільними заступниками голів Полтавської та Кременчуцької міських рад.