Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві понад 800 тисяч гривень спрямували на допомогу мешканцям міста

Під час засідання виконкому ухвалили рішення щодо виділення коштів за програмою соціального захисту «Турбота». Так, з міського бюджету спрямовано 823 тисячі 520 гривень для надання матеріальної допомоги мешканцям міста.

Про це інформує прес-служба Полтавської міської ради.

Зокрема, на загальну суму 736 тисяч 500 гривень виділено для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Одноразову матеріальну допомогу отримають 16 учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 1 тисячі гривень кожний.

На загальну суму 6 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають три родини, в яких померли: учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти), учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії, по 2 тисячі гривень кожна.

Також, щомісячно, з вересня по грудень 2018 року, проводитиметься виплата матеріальної допомоги батькові дитини за індивідуальною програмою реабілітації по 630 гривень, на загальну суму 2 тисячі 520 гривень.

Зазначене рішення передбачає й фінансування Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю на загальну суму 62 тисячі 500 гривень для оплати послуг із проведення організаційних заходів (просвітницьких, культурно-масових, дозвілля, занять з іпотерапії тощо) для дітей з інвалідністю.

поширити новину: