Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві переобрали голову обласного відділення Національного олімпійського комітету

Сьогодні, 14 вересня, на звітно-виборчій конференції Полтавського обласного відділення НОК України члени комітету заслухали звіт та обрали голову. Ним залишився  Олександр Удовіченко.

Під час звіту про роботу організації за 2014-2018 роки Олександр Удовіченко розповів про успіхи наших спортсменів.

“Провідні спортсмени області порадували своїми виступами на Перших Європейських іграх в Баку у 2015 році та посіли провідні місця. Ольга Мазніченко – срібна призерка зі стрітболу, Дмитро Пишков – бронзовий призер з греко-римської боротьби, Олександр Хіжняк – бронзовий призер з боксу. У Ріо-де-Жанейро 5 атлетів представляли Полтавську область на Олімпійських іграх у 2016 році. Це Любомир Лемешко, Ольга Ляхова, Іван Іванов, Павло Алтухов та Дмитро Янчук. 2017 рік став тріумфальним для нашого Олександра Хижняка. У Харкові проходив Чемпіонат Європи з боксу і Олександр виграв золоту медаль для збірної України”, – зазначив Олександр Удовіченко.

Був насичений на перемоги полтавських спортсменів і 2018 рік. У Болгарії на Чемпіонаті світу серед молоді байдарочнику з Горішніх Плавнів Олегу Пухарику вдалося стати кращим на дистанції 500 метрів. Представник Полтавщини Павло Алтухов на каное завоював бронзову нагороду на дистанції 100 метрів. Цей список спортсменів-переможців можна продовжувати.

У своїй промові Олександр Удовіченко зауважив, НОК виплачує стипендії талановитим спортсменам, широко підтримує розвиток дитячого спорту та опікується спортсменами-ветеранами. Проте працювати обласному відділенню є над чим, переконаний голова. У рейтингу спортивних досягнень відділення НОК Полтавщини займає 10 місце з 25.

Довідка. Олександру Удовіченку 61 рік. Має дві вищі освіти: закінчив Харківський політехнічний інститут та Українсько-фінський інститут менеджменту і бізнесу. Він – Заслужений економіст України. У 1991-1993 роках — голова комітету у справах молоді Полтавського облвиконкому. У 1993-2003 роках — керівник Полтавської філії, регіонального управління та головного управління КБ «ПриватБанк». Обирався депутатом Полтавської обласної ради двох скликань. З 2006 по 2010 рік очолював Полтавську обласну раду.Двічі призначався головою Полтавської облдержадміністрації. З 1 вересня 2014 року — голова громадської організації «Рідне місто, рідний край».Одружений. Має двох синів.