Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві нагородили лауреатів премії імені Короленка (ФОТО)

Традиційно, у рамках відзначення Дня міста, на подвір’ї Полтавського літературно-меморіального музею Короленка відбулося урочисте вручення щорічної міської премії імені В.Г.Короленка.

Премія є відзнакою, якою нагороджуються письменники, науковці, митці, юристи, працівники засобів масової інформації, громадського-політичні діячі, представники підприємницьких структур регіону, творчої молоді за наукові роботи, творчі здобутки, успіхи у громадсько-політичній діяльності, благодійну роботу, меценатство. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

На здобуття премії у 2018 році подавалися роботи в наступних номінаціях:

І номінація: «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г. Короленка» – для учнів загальноосвітніх шкіл;

ІІ номінація: «За активну участь у громадському та культурному житті міста» – для студентської та творчої молоді;

ІІІ номінація: «За активну популяризацію життєвого шляху і літературної спадщини В.Г.Короленка» – для письменників та працівників засобів масової інформації, творчих та наукових працівників;

ІV номінація: «За пропаганду творчої спадщини письменника В.Г.Короленка, ідей демократії і гуманізму, дотриманню прав і свобод України» – для громадсько-політичних діячів, науковців, митців, працівників юриспруденції.

V номінація: «За вагому благодійну роботу в справі розвитку спонсорства та меценатства» – для спонсорів та меценатів.

По завершенню урочистої частини усіх гостей запросили на оглядову екскурсію меморіальної частини музею та виставкової зали.