Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві День бібліотек поєднали з Днем музики

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, що відзначається 30 вересня починаючи з 1998 року, полтавських бібліотекарів вітали з професійним святом.

Святкове дійство розгорнулося біля входу до Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Котляревського. До колег з ПОУНБ приєдналися працівники Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара та обласної дитячої бібліотеки ім. Панаса Мирного.

Як зазначила у вітальному слові заступник директора-начальник управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму ОДА Інна Шерстюк, бібліотеки давно перестала бути сховищем книжок і поступово перетворюються на інформаційно-культурні центри.

«Ми не тільки видаємо читачам книги, журнали і газети. Тут є безперешкодний доступ до безпроводового інтернету. Ми організовуємо зустрічі з цікавими людьми, митцями, літераторами Полтавщини і України, презентації, щоб було не тільки корисно, але й цікаво прийти і поспілкуватися з однодумцями. Хочемо, щоб бібліотека стала для полтавців третім за значимістю місцем після родини і роботи»,   – наголосила директор ПОУНБ ім. Котляревського Тетяна Зеленська.

Для винуватців свята підготували концертну програму обласний Центр народної творчості та Полтавська дитяча музична школа №1 ім. Платона Майбороди. Директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов розповів, що таким чином відзначили ще й Міжнародний День музики (1 жовтня).

Ідея спільного святкування народилася ще 5 років тому, адже Центр народної творчості розташовується саме у приміщенні ПОУНБ. Цього разу привітання колегам-бібліотекарям поєднали із атестацією на присвоєння звання «зразковий» та «народний» аматорським творчим колективам.