Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

У Миргороді відкрився новий сервісний центр

21 вересня у Миргороді відкрили новий Територіальний сервісний центр №5344 за адресою вулиця Миргородських Дивізій, 16 (у будівлі колишнього МРЕВ).

Тут можна швидко зареєструвати авто, замінити необхідні дані у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, замінити посвідчення водія.

Також тут можна скласти іспити для отримання посвідчення водія, отримати дозволи на перевезення небезпечних вантажів та довідку про несудимість. Усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин. Центр працює з вівторка по суботу без обідніх перерв. Вихідні дні — понеділок та неділя.

У новому сервісному центрі адміністратори працюють у відкритому сучасному опен-спейсі. Для зручності громадян, установа працює за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Йдеться про те, що незалежно від місця реєстрації громадяни можуть отримати послугу у будь-якому територіальному сервісному центрі, а також отримати номерні знаки бажаного регіону. Це дозволить заощадити кошти і час.

Новий центр оснащений сучасним технологічним устаткуванням. В ньому передбачена інклюзивність для людей з інвалідністю, є затишний дитячий куточок та полиця для буккросингу.

У Миргородській міській раді інформують, що щойно відкритий Територіальний сервісний центр нового зразка є п’ятим з поміж восьми таких же у Полтавській області.

У відкритті Територіального сервісного центру №5344 взяли участь миргородський міський голова Сергій Соломаха, заступник міського голови Борис Баришполець, начальник Регіонального сервісного центру в Полтавській області Віталій Бондаренко, начальник Територіального сервісного центру МВС №5344 Сергій Гапонько, керівник Миргородського ЦНАП Оксана Коротіна, представники місцевих ЗМІ.