Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відкрили новий сервісний центр

У Миргороді відкрили новий сервісний центр, де можна тепер швидко зареєструвати авто, замінити необхідні дані в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або ж замінити посвідчення водія. Усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин. Центр працює за адресою: вулиця Миргородських Дивізій, 16, (колишній МРЕВ), з вівторка по суботу без обідніх перерв, понеділок та неділя – вихідні дні.

Як повідомили у Миргородській міськраді, у сервісному центрі №5344 адміністратори працюють у відкритому сучасному опен-спейсі.  Для зручності громадян, установа працює за принципом “єдиного вікна” та екстериторіальності: тобто незалежно від місця реєстрації, громадяни можуть отримати послугу у будь-якому ТСЦ, а також отримати номерні знаки бажаного регіону. Це дозволить заощадити кошти і час. Новий центр оснащений сучасним технологічним устаткуванням та передбачена інклюзивність для людей з інвалідністю, є затишний дитячий куточок та полиця для буккросингу.

Територіальний сервісний центр МВС №5344 у Миргороді – це вже 5-й сервісний центр МВС нового зразка з поміж 8  таких у Полтавській області. Він надає такі послуги: реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів, видача (заміна) посвідчення водія та складання іспитів для їх отримання, надає дозволи на перевезення небезпечних вантажів, видає довідки про несудимість. 

21 вересня відбулося відкриття Територіального сервісного центру №5344. У заході взяли участь Миргородський міський голова Сергій Соломаха, заступник міського голови Борис Баришполець, начальник Регіонального сервісного центру в Полтавській області Віталій Бондаренко, начальник Територіальний сервісного центру МВС №5344 Сергій Гапонько, керівник  Миргородського ЦНАП Оксана Коротіна, представники місцевих ЗМІ.

Міський голова привітав колектив Центру, побажав плідної роботи та зазначив, що сучасний центр буде зручним для громадян, а також наповнюватиме місцевий бюджет.