Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді обговорили перспективи децентралізації та приєднання територій до міст обласного значення

Результати та перспективи реформи децентралізації в Україні та Полтавській області презентували експерти Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування в Миргороді. 13 вересня у залі засідань Миргородської міської ради відбувся  круглий стіл щодо перспектив децентралізації та приєднання територій до міст обласного значення.

У заході, який відкрив міський голова Сергій Соломаха, взяли також участь керівники сільських рад та селищних рад. Мова йшла про зміни в законодавстві, що регулюють питання приєднання територіальних громад до міст обласного значення та утворення ОТГ, повідомляють у міській раді.

За словами експертів, Миргородський район має гарний ресурсний потенціал, на основі якого можливе утворення спроможних, потужних ОТГ, а місто Миргород є спроможним адміністративним центром, здатним забезпечити якісними послугами в усіх сферах ті громади, які приєднаються.

Після презентаційних матеріалів відбувся жвавий діалог. Основні питання, які ставили учасники зустрічі, стосувались галузей фінансів, освіти, функцій старост у разі створення ОТГ.