Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці пролунали дзвони Миру (ФОТО)

8 років поспіль з нагоди Міжнародного дня миру у Кременчуці лунають дзвони Гонгу миру, який встановлено в місті завдяки співпраці Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Кременчука з Посольством Республіки Індонезія в Україні, Міністерством закордонних справ України та Міжнародним Комітетом Миру.  

У ці дні кременчуцька громада приєднується до міжнародної спільноти, щоб вкотре засвідчити своє прагнення жити в мирі і злагоді, закликати людство зупинити насилля, кровопролиття та тероризм. Сьогодні до парку Миру прийшли керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, представник Посольства Республіки Індонезія в Україні Пан Прабово Хімаван, депутати, громадськість міста. У пам’ять про усіх загиблих заради миру до підніжжя меморіального комплексу присутні поклали квіти. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Віталій Малецький відмітив, що День миру, який об’єднує людей прогресивного світу, є нагадуванням про найвищі  цінності людства – це мир і життя.  Він висловив подяку Посольству Індонезії в Україні за велику роботу щодо утвердження миру на землі, а також сприяння налагодженню дружніх та економічних стосунків між Кременчуком та Індонезією. Також міський голова підкреслив, що український народ – мирний народ, він завжди будує будь-які відносини на принципах мирного співіснування, в основу яких лягає політика миру та толерантності. Завершився захід символічними ударами в Гонг Миру на знак миру в усьому світі.