Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Козельщині продовжили реконструкцію стадіону

Завдяки наполегливості депутатського корпусу та керівництва Козельщинської районної ради знову продовжено роботи по реалізації спільного проекту–переможця обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 2016 року по створенню комплексу фізкультурно – рекреаційних споруд на стадіоні смт. Козельщини.

Про це розповіли у Козельщинській районній раді.

За інформацією представників райради, фінансову підтримку на проведення цих робіт надали депутат Полтавської обласної ради від Козельщинського району Олександр Коваленко в сумі 1 мільйона гривень, а також група підприємств «Ферекспо» в складі ПрАТ «Полтавський ГЗК» та ТОВ «Біланівський ГЗК» (500 тисяч гривень).

“Тому на стадіоні в смт. Козельщина по вулиці Спортивна знову продовжилися роботи за робочим проектом реконструкції стадіону з влаштуванням трибун із навісом, огородження, бігових доріжок та освітлення для забезпечення реалізації відповідного спільного проекту територіальних громад Козельщинського району”, – йдеться у повідомленні.

Практичну участь в роботах на стадіоні також взяли працівники Козельщинської районної ради та місцевого осередку ГО «Колос» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у Козельщинському районі.