Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях триває заміна мереж теплопостачання

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков провів виїзну робочу нараду за участю директора ДЖКГ Петра Василюка, у ході якої оглянули хід робіт з термомодернізації теплових мереж.
«У рамках підготовки до нового опалювального періоду КП «Теплоенерго» проводить роботи зі заміни старих аварійних мереж теплопостачання на сучасні поліуретанові з предізоляцією на ділянці по проспекту Героїв Дніпра, 78. Планують оновити 250 метрів погонних теплових мереж, що забезпечить надійність теплопостачання цієї ділянки та дозволить уникнути втрат тепла на мережі теплопостачання. Вартість робіт складає 300 тис. грн. Роботи виконуються за фінансової підтримки міського бюджету», – прокоментував Дмитро Биков.
 
Дмитро Биков зауважив, що в рамках комплексної програми модернізовано котельню, що обслуговує споживачів житлових будинків мікрорайону № 15. Для потреб гарячого водопостачання встановлено 2 водогрійні котли, що працюють на агропілеті. У теплу пору року котли забезпечують підігрів гарячої води, у холодну – також працюють над виробництвом теплової енергії. Під час опалювального періоду до роботи підключають сучасний газовий котел «Вісман» потужністю 7 МВт, встановлений за сприяння ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК».

Програма також спрямована на оновлення всіх мереж теплопостачання та гарячого водопостачання від котельні до житлових будинків мікрорайону № 15. Планують замінити всі старі труби на сучасні енергозберігаючі поліуретанові. Сьогодні з урахуванням заміни мереж теплопостачання по проспекту Героїв Дніпра, 78 – виконано 60% запланованої модернізації в мікрорайоні №15.

Головний інженер КП «Теплоенерго» Павло Сніжко зазначив, що всього підприємством по місту замінено близько 1 тис. метрів погонних мереж гарячого водопостачання та 500 метрів погонних мереж теплопостачання в цьому році.