Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Білоцерківській ОТГ готуються до створення власної поліцейської станції (ФОТО)

У Главку поліції Полтавської області сьогодні відбулася робоча зустріч керівника дільничних офіцерів поліції Жанни Ахіджанян та начальника сектору організації відбору поліцейських Людмили Дібрової з головою Білоцерківської об’єднаної територіальної громади Іваном Лещенком. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Говорили про право територіальної громади обрати власного кандидата на посаду дільничного офіцера поліції, умови проходження «обранцем» конкурсного відбору та його подальшого професійного вишкілу. А також – обміркували можливість створення на території ОТГ поліцейської станції.

«Права ОТГ не обмежуються вибором людини, яка здатна впоратися з навантаженням дільничного офіцера. Громада також контролюватиме якість роботи дільничного, а відтак, зможе об’єктивно оцінити не тільки його фаховість, але й рівень комунікації з населенням», – пояснила керівник дільничних.

Слід відзначити, що візит голови Білоцерківської сільради співпав з офіційним оголошенням конкурсного відбору на посади дільничних поліцейських в територіальних відділах та відділеннях поліції Полтавщини. Прийом документів триватиме з 17 вересня до 09 жовтня 2018 року.

Як зазначила Жанна Ахіджанян, відкритий конкурс на додаткові посади дільничних, оголошений з урахуванням потреб територіальних громад, – гарний привід для останніх визначитися з власними кандидатурами та вчасно подати документи. 

У свою чергу, Людмила Діброва наголосила на обов’язкових вимогах, що пред’являються до кандидатів – гарне здоров’я, відмінна фізична форма та наявність вищої освіти (незалежно від спеціальності).