Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч у Кременчуці на громадських оплачуваних роботах працювали 303 студенти

Щороку виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості населення під час літніх канікул та у вільний від навчання час організовують громадські оплачувані роботи для забезпечення тимчасового працевлаштування учнівської та студентської молоді, в першу чергу молоді, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки.
До участі у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час залучаються діти віком від 14 до 18 років, а також молодь від 18 до 23 років – за умови навчання на денній формі навчання в навчальних закладах різних рівнів акредитації, повідомляють у міській раді.
Влітку цього року на громадських оплачуваних роботах працювали 303 людини з числа учнівської та студентської молоді. Вони працювали на благоустрої територій міста, у парках та скверах, а також у деяких структурних підрозділах виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
Студенти педагогічного коледжу, а також молодь, яка має такий досвід роботи, працювала з дітьми на ігровому майданчику у парку культури та відпочинку «Придніпровський». За місяць праці на громадських оплачуваних роботах молодь отримувала кошти у сумі мінімальної заробітної плати.  На ці цілі з міського бюджету було виділено 1  млн 448  тис. 257 грн (у 2017 році – 1 млн 280 тис. 810 грн).