Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч на впровадження проекту «Громадський бюджет Кременчука – 2018» планують виділити 6 млн грн

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, відбулося засідання Робочої групи з питань впровадження громадського (партисипаторного) бюджету в місті Кременчуці.
Члени робочої групи обговорили пропозиції щодо збільшення суми коштів на впровадження «Громадського бюджету-2018» на 2 млн грн. Планувалося, що цього року переможцями партисипаторного бюджету має стати 12 проектів, з них 1 – загальноміський та 11 із секторів, на які умовно розбита територія Кременчука. На їх фінансування в міському бюджеті було передбачено 4 млн гривень. Було запропоновано збільшити цю суму на 2 млн грн, з яких 1 млн грн – спрямувати  окремо на загальноміський проект, 1 млн – на впровадження цікавих проектів у комунальних закладах соціальної сфери: школах, дитячих садочках, бібліотеках, поліклініках тощо. Члени робочої групи вирішили, що цей  мільйон розділять між трьома проектами, кожен з яких отримає фінансування у сумі 325 тис. грн. з урахуванням проектування. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Обговорили на засіданні робочої групи і механізм голосування. Визначилися, що жителі Кременчука  за бажанням зможуть проголосувати тричі – один голос віддати за 1 загальноміський проект, один  – за 1 проект у  закладі соціальної сфери, та також один раз проголосувати за один із проектів по секторах. Триватиме голосування протягом місяця – з 1  по 30 жовтня 2018 року.  Голосувати, як і минулого року можна буде на сайті, якщо ж хтось із громадян не зможе сам це зробити, йому допоможуть  у відділі по роботі із зверненнями громадян, який зараз знаходиться у адмінбудівлі Кременчуцької міської ради за адресою: пл. Перемоги,2.
Розглянули також питання проведення рекламної інформаційної кампанії проекту «Громадський бюджет Кременчука-2018»
Традиційно реалізовуватися будуть проекти за напрямками: майданчики та зони відпочинку (спортивні майданчики у визначених місцях, дитячі майданчики у визначених місцях; рекреаційні зони (зони відпочинку) у визначених місцях; майданчики для вигулу собак; енергозбереження і використання альтернативних джерел енергії в громадських місцях; безбар`єрність міського простору; розвиток міського туризму, туристичної інфраструктури та туристичної привабливості міста; інновації, інформаційні технології, телекомунікації тощо.
Система Orphus Поделиться на fb