Ви тут:
Суспільство Україна 

#тільки нікому не кажи: відомий телеканал створив анонімний онлайн-щоденник для підлітків

Проект допоможе підліткам говорити про свої переживання та проблеми анонімно.

Таким чином підлітки зможуть говорити про свої проблеми, навчаться ділитися власними емоціями, а батьки зрозуміють, чим насправді живуть сучасні діти та навчаться краще їх розуміти, пише 1plus1.ua.

На створення анонімного онлайн-ресурсу «Тільки нікому не кажи» телеканал надихнув резонанс серед школярів, який спричинив перший україномовний серіал Школа, знятий на основі реальних історій із життя сучасних підлітків.

Прихильники серіалу стали писати акторам про свої життєві проблеми та найболючіші теми, які піднімаються у «Школі». Як виявилось, найчастіше українські підлітки страждають від знущання в навчальних закладах, невзаємного кохання, непорозумінь з вчителями та батьками, шкідливих звичок. Про свої проблеми школярі часто бояться розказати батькам та друзями, проте, можуть анонімно висловитись на сайті «Тільки нікому не кажи».

Наразі на порталі є три розділи: «Те, що турбує», «Вдячність» та «Школа моєї мрії», до яких розподіляються усі листи, які надходять від користувачів. На сайті вже з’явилися перші листи підлітків, у яких вони відверто розповідають про власні душевні переживання. Так, в одній з історій дівчина зізналася, що закохалась у викладача біології, ще одна учениця розповіла про булінг зі сторони старшокласників, які знімають приниження на телефон, а інша школярка поділилась почуттями до хлопця своєї найкращої подруги.

Актори серіалу «Школа» Ірина Кудашова, Олександр Петренко, Ліза Василенко, Анна Трінчер та інші також підтримали ініціативу телеканалу «1+1» і закликали глядачів серіалу «Школа» ділитись своїми переживаннями, адже важливо чесно і відверто говорити про те, що відбувається у сучасній школі, робити висновки та шукати шляхи вирішення болючих проблем.