Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Супрун розповіла про проблему ботулізму в Україні

Цьогоріч в Україні зафіксовано вісім смертей від ботулізму. Найбільш часта причина отруєння – вживання в’яленої, солоної або консервованої риби домашнього приготування, яка була придбана на стихійному ринку.

Про це написала в Facebook в.о. голови МОЗ Уляна Супрун.

За її словами, з цього року Україна почала закуповувати сироватки від ботулізму. Зараз у МОЗ є високоякісні антитоксини, необхідні для негайного лікування ботулізму. Отримати сироватку можна в будь-який час. Її терміново доставляють в місце зафіксованого випадку ботулізму.

Правило безпеки – не вживайте копчену, в’ялену чи солену рибу, якщо не знаєте як її готували. Така риба могла бути заражена у природних умовах, до того ж, не проходила термічної обробки. З’ясувати чи в ній наявний токсин перед вживанням – неможливо!

Крім того, причиною отруєння можуть стати інші продукти домашнього консервування – м’ясо, риба, гриби, рідше – овочі. Якщо ці продукти були погано вимиті, неправильно чи недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином – вони також можуть стати причиною інфікування.

Отруєння токсином може спричиняти порушення зору, невиразність мови, відчуття сухості в роті чи м’язову слабкість. Також може підвищуватись температура, виникнути біль в животі та загальна інфекційна інтоксикація. У дітей симптоми ботулізму можуть проявлятися у вигляді апатії, відмови від їжі та тривалого плачу. Якщо ви виявили такі симптоми – негайно зверніться до лікаря.