Ви тут:
Суспільство Україна 

Строковиків збройних сил не залучають до участі у складі Об’єднаних сил, – Міноборони

Про це сьогодні під час брифінгу розповів начальник відділу комплектування і призову — заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Валерій Дендебера, інформує прес-служба Міноборони.

“Військовослужбовців строкової військової служби Збройні Сили України не залучають для проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях”, — наголосив полковник Валерій Дендебера.

Він зазначив, що змішаний принцип комплектування Збройних Сил України відповідає стандартам НАТО. Так, відновили такий вид служби як строкова у прибалтійських країнах тощо. Адже строкова військова служба дозволяє накопичити мобілізаційних ресурс військових спеціалістів, які після звільнення зі Збройних Сил України та інших військових формувань будуть перебувати на обліку військовозобов’язаних у районних та міських військових комісаріатах.

Окрім того, багато строковиків ще під час проходження служби виявляють бажання укласти контракт з Міністерством оборони України. Зокрема, з осіннього призову 2017 року понад 2600 строковиків стали контрактниками, що складає понад 35 відсотків призовників, які свідомо обирають професію захисника Вітчизни.