Ви тут:
Культура Суспільство Цікавинки 

Сара Джесіка Паркер зізналась, чи варто перезапускати “Секс і місто”

Зірка серіалу 2000-х “Секс і місто” Сара Джесіка Паркер дала відверте інтерв’ю, в якому зізналась, що сьогодні немає потреби перезнімати сюжет старого серіалу, оскільки реалії сучасного світу дуже змінились з часу виходу популярної стрічки. Про це вона розповіла в інтерв’ю для Hollywood Reporter, інформує “24 канал“.

За її словами, суспільство сьогодні диктує вже нові умови для телебачення. Щоб перезняти знаменитий серіал “Секс і місто”, потрібно вже відбирати на кастингу не лише чотирьох білошкірих жінок як в оригінальній історії, а абсолютно інтернаціональних актрис. Якщо більшість проектів і вдавались до такого кроку для перезапуску, то, на думку Сари, серіалу “Секс і місто” це не допоможе.

“Це було б радикально і цікаво. Але прикинутися, що це той же серіал, вже не вийде. Перезапуском це вже не назвеш.”, – заявила Паркер.

Вона додала, що в Нью-Йорку вже давно панують інші світоглядні позиції. Глядачам цікаво було би поглянути, як змінилось життя в мегаполісі, але для цього варто створювати зовсім інший проект, не дотичний до оригінальної стрічки.

Варто додати, що в разі можливого виходу стрічки, одна з героїнь фільмів та серіалу Кім Кетролл, ймовірно, відмовиться від зйомок, оскільки декілька місяців тому вона залишала в мережі неоднозначні заяви про незрозумілу ворожнечу з екс-колегою по знімальному майданчику Сарою Джесікою Паркер.