Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Samsung змінить назву лінійки власних навушників

В першому кварталі 2019 року компанія Samsung планує представити абсолютно нову лінійку бездротових навушників для мобільних пристроїв. За попередніми даними нові моделі отримають назву Samsung Buds. Про це повідомляє “24 канал” з посиланням на Android Headlines.

Є ймовірність, що нова лінійка замінить собою сімейство Gear IconX, яке в 2018 році отримало оновлення з п’ятьма пресетами еквалайзера і поліпшеною підтримкою пристроїв від інших виробників.

Анонс навушників очікується на виставці CES 2019, яка пройде в Лас-Вегасі з 8 по 12 січня. Якщо нові навушники стануть прямими послідовниками Gear IconX (2018), вони отримають ціну 200 доларів, тобто близько 5 300 гривень. Також Android Headliners вважає, що в них буде вбудований голосовий помічник Bixby 2.0 і режим фітнес-тренера, а обсяг пам’яті для зберігання музики буде розширено і він складе більше 4 ГБ.

У 2018 році компанія вже займалася перейменуванням лінійки пристроїв. У серпні разом з флагманом Galaxy Note 9 вона представила годинник Galaxy Watch. Тим самим Samsung відмовилася від назви Gear S, випустивши оновлені годинники без істотних змін в дизайні. При цьому їх автономність збільшилася з 4 до 7 днів завдяки використанню акумулятора об’ємом 472 міліампер годин.

Вважається, що компанія перейменовує лінійки, тому що покупцям складно зрозуміти, який саме пристрій мається на увазі під дивною назвою. Наприклад, змінивши Gear S на Watch вона дала зрозуміти, що під цим найменуванням продаються годинники. Прочитавши Samsung Buds замість Gear IconX, покупці відразу зрозуміють, що мова йде про навушники.